HABERLER

Netix ’den kısa kısa…
Netix Ataşehir Yeni Ofis

YENİ OFİSİMİZDE YENİ BAŞARILARA

Uzman kadromuzla birlikte yeni ofisimizde bilişim teknolojileri alanında hizmet vermeye devam ediyoruz. Yeni adresimiz: Küçükbakkalköy Mah. Merdivenköy Yolu Cad. Rüya Sok. Vogue Business Center No: 12/18 Kat-17 Ataşehir / İSTANBUL

netix bilişim teknolojileri devsecops
netix bilişim teknolojileri devsecops
netix bilişim teknolojileri devsecops
netix bilişim teknolojileri devsecops

DEVSECOPS ETKİNLİĞİNDE NETİX OLARAK SPONSOR DESTEĞİMİZLE YER ALDIK

DevSecOps etkinliğinde Netix olarak sponsor desteğimizle yer aldık. 21 Haziran 2019 tarihinde Grand Cevahir Otel de gerçekleşen, sponsorları arasında yer aldığımız DevSecOps etkinliği yurtdışı ve yurtiçi katılımcıların yoğun ilgisi altında gerçekleşti.

ADLİ BİLİŞİM SEMPOZYUMU NETİX SPONSORLUĞUNDA GERÇEKLEŞTİ

Fırat Üniversitesinde bünyesinde 4 ayrı ülkeden 10 üniversitenin katıldığı Adli Bilişim Sempozyumu Netix ana sponsorluğu ile gerçekleşmiştir. Dünyada ve ülkemizde bilgi güvenliği ve bilgi güvenliğinin adli olaylarla ilişkilerinin konu alındığı sempozyuma katılım oldukça yüksekti. Sonraki 2 yılda yurtdışında gerçekleşecek olan sempozyuma Türkiye’den katılımı yine Netix sponsorluğunda sağlamayı hedeflemekteyiz.

MUBİS-MUHTARLIK BİLGİ SİSTEMİ ÜRÜNÜMÜZ İLE TANIŞIN

Muhtarlık Bilgi Sistemi; il, ilçe ve muhtarlıklar gibi yerel yönetimler arasındaki iletişimi ve etkiletişimi artırarak halkımızın ihtiyaç ve taleplerine en kısa sürede cevap verebilen, dogru geri bildirimler ile kurumların daha sağlıklı kararlar almasını sağlayarak hızlı çözümler üretebilen, özellikle muhtarlarımızın yönetimdeki etkinliğini artırılarak kamu hizmetlerinin daha verimli, daha hızlı ve daha güvenli bir şekilde sunulmasını amaçlayan kurumsal ve sosyal bir platformdur. Muhtarlık Bilgi Sistemi uygulaması WEB, ANDROID ve IOS platformlarda kullanıcıların hizmetine sunulmaktadır.

Tüm Hakları Saklıdır © Netix Bilişim Teknolojileri