HAKKIMIZDA

Bizi daha yakından tanıyın…

BİZ KİMİZ ?

Yüksek teknoloji ve bilgi deneyimine sahip NETİX Bilişim Teknolojileri, Bankacılık, Finans, Enerji ve Belediyecilik gibi farklı sektörlerde faaliyet gösteren kurum ve kuruluşların ihtiyaçlarına yönelik çözümleri en doğru ve en hızlı şekilde sunmaktadır.

NETİX olarak genç, dinamik ve alanında uzman kadromuz ile Nesnelerin interneti (IoT), Coğraf Bilgi Sistemleri (CBS), Mobil Çözümler, Yazılım Altyapısı, , Eğitim ve Danışmanlık Hizmetleri, Ar-Ge ve İnovasyon çalışmalarımız ile müşterilerimize uçtan uca kurumsal çözümler sunarak hizmet vermekteyiz.

Bilişim sektörüne kazandırdığı vizyon ile sektörde referans olarak gösterilen projelere imza atmayı başaran NETİX, "BİLİŞİM 500" listesinde Coğraf Bilgi Sistemleri (CBS) alanında 6. sırada, yerli üreticiler arasında ise 41. sırada yer alarak sektördeki farkını ve iddiasını çok kısa bir zaman içerisinde ortaya koymuştur.

Kurulduğu günden bu yana çözüm ortağı olan müşterilerinin memnuniyetini esas alan NETİX Bilişim Teknolojileri, hizmet kalitesini artırmayı hedefemiştir. Bununla birlikte NETİX, geleneksel yöntemleri modern teknoloji ile birleştirerek yerel ve uluslararası projelerde yer almayı, yenilikçi bakış açısı ile geleceğe yatırım yapmayı ilke edinmiştir.

NETİX Bilişim Teknolojileri; İstanbul, Elazığ ve Qatar’da bulunan ofs ve ArGe merkezleri ile sizlere hizmet vermekte, insan kaynağının önemini bilerek kadrosuna altyapısı güçlü ve farklı yetkinliklere sahip genç arkadaşları dahil ederek büyümeye ve güçlenmeye devam etmektedir.

MİSYONUMUZ

Bilgi teknolojileri sahasında yeni ürünler geliştirmek, yeni hizmet alanları açmak ve mevcut ürünler için yapılacak geliştirmeler ile farklı çözümler sunarak hem yerel hem de ulusal pazarda farkımızı ortaya koymak ve daha rekabetçi bir konuma gelmektir.

VİZYONUMUZ

Müşterilerimizin ihtiyaçlarını doğru bir şekilde analiz ederek, bilgi teknolojileri alanında edindiğimiz bilgi ve tecrübeyi fayda, kalite, uygun zaman ve konum odaklı olarak müşterilermizin hizmetine sunmak, onların memnuniyetlerini sürekli artırarak, nitelikli, uygun maliyetli ve etkili çözümler ile ürünler üretmektir.