HAKKIMIZDA

Bizi daha yakından tanıyın…

NE YAPARIZ?

2012 yılında kurulan Netix Bilişim Teknolojileri; Finans, Üretim, Enerji, Kamu, Hizmet ve E-Ticaret sektörleri başta olmak üzere kurum ve kuruluşlara platform bağımsız yazılım çözümleri sunmaktadır. Yüksek mühendislik bilgi birikimine ve uzmanlığına sahip ekibimizle, gelişen teknolojileri kullanarak, birbirleriyle iç içe geçmiş uygulamalar için küresel pazarda ve özellikle Türkiye'de uluslararası standartlarda uçtan uca çözümler üretiyoruz.

Firmamız İstanbul, Elâzığ ve Amerika'daki ofislerinde faaliyetlerini sürdürmekle birlikte yazılım ve bilgisayar mühendislerinden oluşan profesyonel kadrosu ile KOSGEB ve Teknokent desteğiyle AR-GE ve inovasyon çalışmaları üzerine de projeler geliştirmektedir.

VİZYONUMUZ

Bilgi teknolojileri sahasında yeni ürünler geliştirmek, yeni hizmet alanları açmak ve mevcut ürünler için geliştirmeler yaparak farklı çözümler sunarak hem yerel hem de ulusal pazarda farkımızı oraya koyarak daha rekabetçi bir konuma gelmektir.

MİSYONUMUZ

Müşterilerimizin ihtiyaçlarını doğru bir şekilde analiz ederek, bilgi teknolojileri alanında edindiğimiz bilgi ve tecrübeyi fayda, kalite, uygun zaman ve konum odaklı onların hizmetine sunmak, memnuniyetlerini sürekli artırarak, nitelikli, uygun maliyetli ve etkili çözümler ile ürünler üretmektir.

REFERANSLAR