Netix Bilişim Teknolojileri LTD, farklı teknolojilerde bilgi birikimine sahip profesyonel kadrosu ile inovatif ve güncel teknolojileri kullanarak kurumsal çözümler sunmaktadır.

Finans, Üretim,Enerji ,Kamu ve Hizmet sektörleri başta olmak üzere Entegrasyon ve Mobil uygulamalarla kurum ve kuruluşlara platform bağımsız çözümler sunan Netix , uluslararası standartlarda ürettiği çözümleri Amerika ve Türkiye başta olmak üzere global pazara taşımayı hedeflemektedir.

Firmamız, İstanbul, Elazığ ve Amerika 'daki ofislerinde faaliyetlerine devam etmektedir.Tamamı yazılım ve bilgisayar mühendislerinden oluşan teknik kadrosuyla birlikte, Kosgeb ve Teknokent desteğiyle AR-GE ve İnovasyon faaliyetleri üzerine proje geliştirmektedir.

 

 

Vizyonumuz

Öncelikle ülkemizde bilgi teknolojilerine dayalı çözümler sunmak ve bu çözümleri uluslararası pazarda da ihraç edilebilir, rekabet edebilir ürünlere dönüştürme.

Misyonumuz

Bilgi teknolojilerini fayda odaklı, uygun zaman ve doğru konumlanma ile müşterilerimize sunmak, müşteri memnuniyetini sürekli artıracak, nitelikli ve verimli çözümler üretmek.